Apie mus

UADBB „Rizikos valdymo specialistai” yra sparčiai auganti draudimo brokerių bendrovė, priklausanti draudimo ir finansinių konsultacijų įmonių grupei, kurią sudaro kreditų draudimo brokerių įmonė UADBB „Kreditų draudimo brokeris“, finansų valdymo konsultacijų įmonė UAB „RVS konsultacijos“ ir skolų išieškojimo įmonė UAB „Skolų valdymo partneris“.

UADBB „Rizikos valdymo specialistai” teikia savo klientams platų profesionalių sveikatos, gyvybės, nestandartinių rizikų, finansinių rizikų, veiklos rizikų draudimo paslaugų spektrą bei rizikos valdymą.

Įmonė pripažįsta unikalius įvairių klientų grupių poreikius, o jos darbuotojai specializuojasi pagal produktus, funkcijas ir klientų sektorių: draudimo procesą koordinuoja vadybininkai, kurie užtikrina visapusišką klientų aptarnavimą. Įsiklausydami į savo klientų poreikius ir bendradarbiaujami su jais, UADBB „Rizikos valdymo specialistai” gali pasiūlyti tokius draudimo sprendimus, kurie apsaugo jų verslą.

UADBB “Rizikos valdymo specialistai” didžiuojasi, kad tarp savo klientų turi daugybę tarptautinių kompanijų iš įvairių pramonės šakų: transporto, informacinių technologijų, energetikos, paslaugų ir kt.

Klientų įvertinimai

Raimondas Jucius
Įmonės darbo lankstumas, profesionalumas ir ilgametė patirtis užtikrina aukštą paslaugų kokybę. Rekomenduojame pasirinkti šią draudimo brokerių bendrovę, nes tai patikimas partneris, teikiantis aukščiausios kokybės draudimo tarpininkavimo paslaugas.
Raimondas Jucius
Fnansų vadovasUAB Bang & Bonsomer
Saulė Motiejūnienė
Esame patenkinti UADBB „Rizikos valdymo specialistai“ darbu, komanda dirba greitai ir kokybiškai. Visada rekomenduojame šią įmonę kitiems.
Saulė Motiejūnienė
DirektorėUAB “Linolitas”