Tarptautinis bendradarbiavimas

uniba partners

2008 m. UADBB “Rizikos valdymo specialistai” įstojo į UNiBA Partners organizaciją, kuri yra viena iš didžausių nepriklausomų rizikos valdymo, draudimo tarpininkavimo ir darbuotojų motyvavimo paslaugų teikėjų pasaulyje. Nuo įstojimo į organizaciją įmonė tapo organizacijos nariu, kuruojančiu Baltijos valstybes.

30 metų patirties

Daugiau kaip 3 milijardai eurų draudimo įmokų

4000 darbuotojų

Veikia 130 valstybių

Apie UNiBA Partners organizaciją

UNiBA Partners organizacija buvo įkurta 1987 metais kaip nedidelė brokerių grupė. Šiai dienai organizacija yra pasaulinė platforma, kuri bendradarbiaudama su savo partneriais teikia klientams pagalbą 120 valstybių visame pasaulyje.

Kokybė, integralumas bei stiprus noras bendradarbiauti tarpusavyje yra pagrindiniai UNiBA Partners veikimo principai.

UNiBA Partners nariai

UNiBA Partners vykdo organizacijos narių atranką, kuri padeda išlaikyti kokybę bei darnų tinklo vystymąsi. Šie nariai nacionalinėse rinkose yra nepriklausomos lyderiaujančios brokerių įmonės, o dalyvavimas organizacijoje yra neatsiejama jų integralios verslo strategijos dalis.

Kokia narystės organizacijoje nauda mūsų klientams?

  • Galime pasiūlyti draudimo paslaugas visame pasaulyje;
  • Turime ryšius su atsakingais rizikos vertintojais visose draudimo įmonėse;
  • Siūlome išplėstines rizikos valdymo programas tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje;
  • Dalyvaujame UNiBA Partners susitikimuose, kad aptartumėme klausimus susijusius su draudimu ir rizikos valdymu.  Draudikai taip pat yra kviečiami aptarti rinkos vystymosi tendencijas ir tam, kad apsikeistų būtina informacija. UNiBA Partners yra profesionali organizacija ir gerbiama tarp tarptautinių draudikų.

Sertifikatas >>