Įmonių grupė

ICBA logo

Kreditų draudimo brokeris – specializuotas kreditų draudimo ir kreditų rizikos valdymo konsultacijas teikiantis brokeris. Bendrovė jau 17 metų užima lyderio pozicijas Baltijos šalių kreditų draudimo rinkoje. Kreditų draudimo brokeris nepriklauso nuo draudimo kompanijų ir atstovauja tik kliento interesams.

rvs logotipas didelis

Rizikos valdymo specialistai – brokeris, teikiantis savo klientams platų profesionalių sveikatos, gyvybės, nestandartinių rizikų, finansinių rizikų, veiklos rizikų draudimo paslaugų spektrą bei rizikos valdymą.

cmg collections

Skolų valdymo partneris – visos darbo su skolininkais paslaugos nuo mokėjimų monitoringo pardavus prekes iki bankroto procedūros skolininkui iniciavimo, atliekamos patyrusių specialistų, turinčių ilgametę skolų išieškojimo patirtį prekinių kreditų draudimo kompanijose.

rvs konsultacijos

RVS konsultacijos – rengia verslo, rinkodaros ir eksporto plėtros, produktų ir paslaugų plėtros bei organizacinio vystymo strategijas. Taip pat planuoja ir taktines strategijų įgyvendinimo programas, jų įgyvendinimo vertinimo ir monitoringo mechanizmus.